jESENNÁ PONUKA V PREDAJI. oDBER/DODANIE STROMČEKOV KONCOM SEPTEMBRA 2021. oBJEDNAJTE UŽ TERAZ!

Informácie o spôsobe osobného odberu a doručenia tovaruKupujúci sa môže rozhodnúť, priamo pri zadávaní objednávky prostredníctvom e-shopu, pre osobný odber tovaru (na viacerých odberných miestach) alebo doručenie tovaru kuriérskou službou.


Postup pri osobnom odbere

1. Po obdržaní Vašej objednávky začneme rastliny pripravovať. O stave Vašej objednávky, budete informovaný e-mailom príp. aj sms správou.

2. Následne, nakoľko nemáme pravidelné otváracie hodiny, si vopred dohodneme termín odberu. (termín a čas odberu bude dohodnutý po skompletizovaní Vašej objednávky telefonicky 0904 430 524 alebo e-mailom obchod@ovocnetromy.sk)

3. Pri osobnom odbere prijímame hotovostnú platbu. Prosím prineste si so sebou potvrdenie objednávky, ktoré ste od nás dostali na Vašu e-mailovú adresu.

Adresa pre osobný odber: 

BRATISLAVA - Na Revíne 33, 831 01

MOST PRI BRATISLAVE - časť STUDENÉ - Rubínová 64, 900 46Zasielanie a doručenie tovaru prostredníctvom kuriérskej služby v rámci Slovenska

1. Objednávky po skompletizovaní (presnejšie tovar, ktorý máme skladom)  odosielame od pondelka do štvrtka v poradí v akom prišli. Dobierky sa balia vždy v deň odoslania a doručujú v rámci Slovenska 1 až 3 pracovné dni. Tovar spolu s dodacím listom,  Vám bude zaslaný na základe záväzne potvrdenej objednávky prostredníctvom kuriérskej služby. Po dodaní objednávky Vám faktúru zašleme elektronicky

2. Informácie o termíne odovzdanie zásielky kuriérskej službe, Vám bude oznámený mailom, ktorý bude obsahovať aj sledovacie číslo zásielky. O doručení zásielky Vás bude informovať kuriérska služba vopred - prostredníctvom SMS správy.

3. Ak dobierku z určitých dôvodov nebudete môcť prebrať, je potrebné nám to včas vopred oznámiť na e-mail obchod@ovocnestromy.sk a objednávku stornovať, prípadne dohodnúť iný náhradný termín odoslania.

4. Platba pri doručení tovaru kuriérskou službou na Slovensko.
Dobierka: sumu objednávky vyplatíte v hotovosti kuriérovi pri doručení. Suma objednávky bude NAVÝŠENÁ O 1€ - poplatok za dobierku.

V prípade, že je objednávka uhradená platobnou bránou 24-pay, žiadny poplatok sa neúčtuje.

Platba vopred bankovým prevodom: sumu objednávky uhradíte prevodom na základe faktúry, ktorá Vám bude zaslaná na e-mail 14 dní pred predpokladaným termínom odoslania zásielky. Vaša objednávka Vám bude doručená až po úplnom obdržaní platby.

Ak bude dodanie tovaru z technických, alebo iných dôvodov nesplniteľné, predávajúci sa zaväzuje o tom bezodkladne informovať kupujúceho a môže dôjsť k spoločnej dohode o dodaní tovaru v náhradnej lehote, o poskytnutí iného tovaru v rovnakej kvalite a cene, alebo o inom náhradnom plnení.Dopravné náklady pri doručení tovaru kuriérskou službou v rámci Slovenska


váha (kg)
0-2
2-3
3-5
5-10
10-15
15-20
25-30
30 a viac
cena za dopravu
4,80
5,10
5,40
5,70
6,30
6,90
8,40
9,60